Ana Sayfa
Hoş Geldiniz..
Ana Sayfa
Hoş Geldiniz..
Ana Sayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Yakında tekrar Forumumuz aktif olcaktır..

---Net Aşkı---

5 posters
YazarMesaj
iLizyoniSt
Administrator
Administrator
iLizyoniSt

Erkek
Lakap : Kranlık
Rep Gücü : 94
Rep Puanı : 3

Kişi sayfası
ArsLanlar:
---Net Aşkı--- Left_bar_bleue26/26---Net Aşkı--- Empty_bar_bleue  (26/26)

---Net Aşkı--- Empty
MesajKonu: ---Net Aşkı---   ---Net Aşkı--- EmptyCuma Ağus. 01, 2008 6:13 pm

2 sene yaklıs once bı zaman da pazar gunuydu sabah kalkmıstım hafta sonu tatılımdı ablam pc ye oturmus dolaşıyordu o anda benı uye etmıs ve dedı resımlerını koyalım mı dedım olur sonra koydum ertesı gun bende gırıdm bakıyordum test çözuyordum sıtede sonrada profıllere bakmaya basladım orda bırı dıkkat tımı cekmıstı ve sadece goz kırpabıldım bılmıyordum sonra oda ban kırpmıs daha sonra slm.. dıye gıttık ardından msn sını alabıldım ve konusmaya basladık aramızda yaş farkı vardı ben tereddutteydım acaba benımsermı yoksa ıstemezmı bn ozaman 17 yasındaydım o 21 bı sure arkadastı ve bana aşık oldunu söledı ınanmadım zaman gectıkce ınandım ve bende olmustum anlamadan zaten bı anda sevgılı olduk o uzaktaydı bense bı uçta karar verdım ve yanına gıttım 1 ay ıcınde ankaradaydı urkmustum ılk defa gıdıyordum uzaka tek başıma onu termınalde beklıyordum sagıma soluma bakıyordum hatta bırıne ısımını haykırdım heycandan o an kalbım cıkacaktı ya yerınden bır geldı gulumsedı içim eridi heycanım sonunakadardı öyle bır çarpıldımkı gözlerımı ondan alamadım meraha bıle dıyemedım kaldım... ruya gibiydi elınımi tuttu kar lar vardı dısarda kızılayda gezıyorduk bana kar topu attı bende ona atıyordum öyle böyle derken tatıller aylar seneler geçti berkı ınanmayabılırsınz ama her akşam 2senedır konuşuruz .. 1saat once oldugu gibi bu yazıyı yazmadan..
2yıl gectı hala bırbırımıze delıler gıbı aşıgız Allah kısmet ederse Askerlıkten Sonra Evlenecegız .. Ya O pazar gunu sıteye gırmeseydım ... Ama Allahıma bin şükürler olsun öyle bir mucize verdiki bana hayatıma yol verdi... kötu alışkanlıklarıma son verdi kimyasal dan kurtardı ve cok sey .. okudunuz ıcın teşekurler arkadaslar sadece paylaşmak ıstedım.. Bunları yazerken gözume geldi inanın aynı heycanı yaşadim

alıntıdır...
http://beyazforum.yetkinforum.com
sirine

Rep Gücü : 0
Rep Puanı : 0

---Net Aşkı--- Empty
MesajKonu: Geri: ---Net Aşkı---   ---Net Aşkı--- EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 6:35 pm

valla bu arkadaşa iyi biri denk gelmiş ben hayatta inanmam net aşklarına falan.nette söylenenlerin çoğu yalan hatta hepsi de yalan diyebiliriz.doğru söyleyle binde bir karşılaşırsınız bu binde bir de bu arkadaşa denk gelmiş demekki.
iLizyoniSt
Administrator
Administrator
iLizyoniSt

Erkek
Lakap : Kranlık
Rep Gücü : 94
Rep Puanı : 3

Kişi sayfası
ArsLanlar:
---Net Aşkı--- Left_bar_bleue26/26---Net Aşkı--- Empty_bar_bleue  (26/26)

---Net Aşkı--- Empty
MesajKonu: Geri: ---Net Aşkı---   ---Net Aşkı--- EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 7:12 pm

eheheheh Smile bence doğru söyleyenleride vardır yaa.
http://beyazforum.yetkinforum.com
Ahmet

Ahmet

---Net Aşkı--- Empty
MesajKonu: Geri: ---Net Aşkı---   ---Net Aşkı--- EmptyPaz Ağus. 03, 2008 4:37 pm

vay beee Smile
Maximus
Administrator
Administrator
Maximus

---Net Aşkı--- Empty
MesajKonu: Geri: ---Net Aşkı---   ---Net Aşkı--- EmptyPaz Ağus. 03, 2008 6:27 pm

ömer abi güzel miş hikayenn ama en güzel aşik bence üniversiteye gitmedğim halde üniversitede yaşanır benim görüşüm öle nette o kadar zevk verici diill heycan yok bişey yok ben 2 defa yaşadım nette ha eğer bir gün yanına gideceksen o başka tabi
toRiLiÇe
Moderatör
Moderatör
toRiLiÇe

Kadın
Rep Gücü : 1
Rep Puanı : 1

---Net Aşkı--- Empty
MesajKonu: Geri: ---Net Aşkı---   ---Net Aşkı--- EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 12:19 pm

insan gerçek hayatta bile inanamıyo karşısındakine kaldı ki sanal alemde

---Net Aşkı---
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-